Vessa-asiantuntijat palveluksessasi.

Meillä Novosanilla työskentelee upea osaajien joukko, joka tarjoaa erikoisosaamistaan niin tuotteisiin, suunnitteluun kuin huoltoon liittyen. Vessatiimimme palvelee täydellä sydämellä ja tarjoaa parhaan mahdollisen ratkaisun jokaiseen vessahätään.

Hanno Airas

Toimitusjohtaja, perustaja
+358 50 571 7672
hanno.airas@novosan.fi

“Hyvän, toimivan, esteettisen ja helposti huolettavan WC:n perustana on aina hyvä suunnittelu.”

Veli-Matti Paukkeri

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
+358 40 658 3033
veli-matti.paukkeri@novosan.fi

“Jokainen vessa tarvitsee myös huolenpitoa – sen teet helposti ennaltaehkäisevillä huoltopalveluillamme.”

Sanna Lahtivesi

Sisustussuunnittelija, Projektimyynti
+358 45 164 4000
sanna.lahtivesi@novosan.fi

“Pala-peilikaappi nopeuttaa paperi- ja saippuatäyttöä, aikaa jää enemmän WC-tilan muulle siivoukselle !”

Julia Kuhanen

Sisustusarkkitehti, SIO
+358 40 574 3095
julia.kuhanen@novosan.fi

“Laadukas vessa yllättää, mutta iloisesti. Kokemus antaa syyn vierailla uudelleen ja suositella. Siksi vessoilla on väliä.”

Aila Mäkinen

Markkinointivastaava
+358 50 560 7074
aila.makinen@novosan.fi

“Maailma on muuttunut paljon, mutta vessahätää se ei ole poistanut. Laadukas asiakasvessa rakentaa myös brändiäsi.”

Iiris Illukka

Markkinointisuunnittelja
iiris.illukka@novosan.fi

“Suosimme ympäristöystävällisiä tuotteita ja panostamme kestäviin ratkaisuihin. Onko vessasi tilojesi arvoinen? 

Meri Koponen

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi
+358 40 538 5570
meri.koponen@novosan.fi

“Teemme työtämme tunteella ja taidolla – suhtaudumme asiakaspalveluun intohimoisesti ja luottamus on meille kunnia-asia.

 

Henna Teronen

Asiakaspalvelija
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi
+358 40 647 4385
henna.teronen@novosan.fi

”Me tiedämme ja tunnemme vessat. Laadukas WC on aina ekologinen, viihtyisä, helposti siivottava ja huollettava sekä hyvällä tavalla yllätyksellinen.”

Iiro Huotari

Logistiikka
+358 40 143 1312
iiro.huotari@novosan.fi

“Meillä vessajengillä on jalat maassa ja pää pilvissä.
To pee or not to pee.

Eemil Toivo

Asentaja, Huolenpito
Huoltopyynnöt/tiedustelut:
+358 (0)9 425 770 20
Asentajan numero
+358 40 199 1118
eemil.toivo@novosan.fi

“Novosan huolenpidosta saa usein enemmän kuin tilaa.

Ota yhteyttä lomakkeella